Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages

تضمین اصالت و بهترین قیمت

• تضمین اصل بودن تمام کالاهای فروشگاه عطریز

فروشگاه عطریز تضمین میکند تمام محصولاتی که در این فروشگاه به فروش میرسد اورجینال و اصلی است.

این محصولات شامل تمام شاخه های فروش عطریز است از ادکلن تا تستر و عطرهای جیبی و محصولات دیگر.

ما محصولات را با اطمینان خاطر از اصلی بودن برای خریداران عزیز ارسال میکنیم و این امکان برای خریدار وجود دارد که در صورت تردید و شک به محصول خریداری شده با مشاوران ما موضوع را مطرح کنند و مشکل خود را بیان کنند و حتی فروشگاه عطریز این امکان را به خریدار میدهد کالای خریداری شده خود را به فروشگاه های معتبر محل سکونت خود نشان داده و از صحت اصلی بودن کالا خاطر جمع شود.

در صورتی که محصولی از فروشگاه عطریز با گفته های این فروشگاه مطابقت نداشته باشد خریدار ملزم است کالای خریداری شده خود را به فروشگاه عطریز عودت کند و تمام هزینه های پرداختی خود را دریافت کند.

در فروشگاه عطریز محصولی با نام کپی یا های کپی یا اسمهایی با این مضمون به فروش نمیرسد و تمام محصولات با کیفیت برتر و اصلی برندهای جهانی عرضه و به فروش میرسد.

 

• تضمین بهترین قیمت برای خریداران

ما تضمین میکنیم محصولات عرضه شده در فروشگاه عطریز با گارانتی اصل بودن و ارزان ترین قیمتها نسبت به سایر فروشگاه های مجازی و فیزیکی در سرتاسر کشور است.

این آیتم برای خریداران عزیز قرار داده شده است که اگر محصولی با قیمت بیشتر نسبت به فروشگاهی دیگر عرضه شده است به مشاوران فروشگاه عطریز اطلاع داده شود تا قیمت محصول مربوطه پایین تر عرضه شود.

محصولاتی در فروشگاه عطریز وجود دارد که این محصولات را در فروشگاه های دیگر خریدار ندیده است چون فروشگاه ما با وارد کردن محصولاتی متنوع و متفاوت و قیمت های مناسب سعی بر خرید تمام هموطنان عزیز کرده است.

 

در صورت هر گونه سوال یا مشکلی با ما در ارتباط باشید.